ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Кам'янець-Подільський увійшов до десятки туристичних лідерів України

Ірина ОЛІЙНИК Туризм 1723
Старовинне місто з добре збереженими середньовічними фортифікаціями не без підстав претендує на звання фестивальної столиці країни
Старовинне місто з добре збереженими середньовічними фортифікаціями не без підстав претендує на звання фестивальної столиці країни. Фото: з архіву

На 2019 рік тут запланували більше 40 фестивалів.

Кам'янець-Подільський увійшов до десятки туристичних лідерів України. За версією туристичного порталу Zruchno.Travel, місто над Смотричем у ТОП-10 туристичних міст України позиціонується як фестивальна столиця України.

«Старовинне місто з добре збереженими середньовічними фортифікаціями не без підстав претендує на звання фестивальної столиці. На 2019 рік тут запланували більше 40 фестивалів. Серед них і новий фестиваль "Тріумфальна арка", присвячений першому польоту на повітряній кулі в Україні, який відбувся в Кам’янці-Подільському ще у XVIII столітті.

Статистика: на реконструкцію пам’яток та промоцію туристичних можливостей міста в 2019 році виділять понад 3,5 мільйона гривень, що на 1,5 мільйона більше, ніж у минулому році», - йдеться на сайті.

Серед інших міст ТОПу – Чернігів, Запоріжжя, Львів, Луцьк, Тернопіль, Одеса, Харків, Ужгород, Київ.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую