ye-logo.v1.2
4 Квітня, 2020

Ілюзійне шоу та екскурсії до підземель: Меджибіж запрошує на «Ніч музеїв»

Туризм 3155
Ніч музеїв в Меджибожі організовують вп'яте
Ніч музеїв в Меджибожі організовують вп'яте. Фото: зі сторінки заповідника у фейсбуці

Захід планують провести вп'яте.

У суботу, 18 травня, у Всесвітній День музеїв Меджибізька фортеця в чекає гостей на грандіозне та яскраве дійство - «Ніч музеїв Open Air». Організатори обіцяють вогняне шоу, ексклюзивні екскурсії, лялькове ілюзійно-ексцентричне шоу та багато локацій просто неба.

«Намагаємося, щоб дійство нагадувало справжню ніч у музеї, де оживає історія і, власне, фортеця наповнюється життям. Дійство проводимо уже вп’яте. У програмі «Ніч музеїв Open Air» буде багато ексклюзивних екскурсій до підземель палацу Сенявських. Саме таких, яких ми не проводимо щодня. Покажемо експонати, яких ще немає в експозиціях. Також буде багато розваг, замкова середньовічна кухня та насичена сценічна програма», - розповідає Ігор Западенко, заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж».

Серед цікавинок - лялькове ілюзійно-ексцентричне шоу «Сни про Венецію», яке покаже академічний театр ляльок «Дивень», імпреза «Історії кохання Меджибізької фортеці», музика від гурту «Мотор’Ролла», авторські пісні від Сергія Білецького.

«Також відбудеться відкритий турнір за звання мужнього лицаря та право проголосити прекрасну пані Меджибізької фортеці. На переможців чекає особливий подарунок. Який саме – поки тримаємо в секреті», - додає Ігор Западенко.

Дійство «Ніч музеїв Open Air» розпочнеться о 18.00 18 травня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую