ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Палаци, храми, залишки фортець: перший пішохідний маршрут Поділля

Туризм 2931
Восени цього року представлять детальний путівник, мапу і сайт маршруту
Восени цього року представлять детальний путівник, мапу і сайт маршруту. Фото: ілюстративне pixabay.com

Днями туристичний маршрут презентували у Вінниці.

«Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» проляже довжиною понад 250 кілометрів мальовничими та багатими на спадщину населеними пунктами Поділля. Як зазначають його автори, цей проєкт започатковує створення в Україні першого повноцінного українського пішохідного маршруту за моделлю Шляху святого Якова. Він поєднає Вінницю та Кам’янець-Подільський.

«Культурно-туристичний маршрут Camino Podolico не просто дозволить усім охочим пройти пішки або проїхати велосипедом 250 з лишком кілометрів, а й відпочити на фоні мальовничої природи й атмосферних сіл і містечок у садибах та економготелях, які створюють мешканці», - йдеться на сторінці проєкту.

Протягом усього маршруту трапляється багато історичних пам’яток, різноманітних туристичних об’єктів та музеїв, палаців, храми й монастирі, залишки фортець з мальовничими панорамами. Він пролягає через: Вінницю - Селище - Гнівань - Демидівку - Браїлів - Жмеринку - Северинівку - Бар - Ялтушків - Віньківці - Зіньків - Маліївці - Дунаївці - Маків - Кам’янець-Подільський.

«Наразі проєкт лише запускається, але у тестовому режимі мандрівникам вже доступні онлайн довідник та трекінг. За цими матеріалами перші проходження здійснили люди, які мають досвід паломництва оригінальним Camino de Santiago та зацікавилися новим для України форматом, - додають автори проєкту. - Мандрівники на особистому досвіді випробовують розроблений шлях та місця для ночівлі у громадах. Вони діляться своїми враженнями у соцмережах з хештегом #CaminoPodolico, часто розповідають про те, де провели свій нічліг, якими стежками проходили та з ким змогли познайомитися з місцевих».

Уже восени цього року представлять детальний путівник, мапу і сайт маршруту, які міститимуть усю необхідну та перевірену інформацію про інфраструктуру та місця Camino Podolico. Важливою складовою маршруту стане маркування дороги та наявність інформаційних вказівників і стендів, що полегшуватимуть навігацію для пілігримів.

Читайте також: Прапор Хмельницького підняли над найвищою точкою Африки — Кіліманджаро.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую