ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Про Кам’янець-Подільський зняли туристичне балаган-шоу

Туризм 3364
Старовинні башти, атмосферні вулички сувенірні дрібнички та гастротуризм - те, що вразило мандрівників
Старовинні башти, атмосферні вулички сувенірні дрібнички та гастротуризм - те, що вразило мандрівників. Фото: ілюстративне з архіву

Ведучі показали та розказали про місцеві локації, які сподобаються туристам.

Чи не у кожному містечку України є природні, історичні, архітектурні пам’ятки, від яких перехоплює подих, та люди, історії яких вражають і надихають. Відшукувати такі місця та особистостей взялися троє українських телеведучих, створивши балаган-шоу «По Калабанях. Проєкт імені Сковороди». Вони подорожують Україною, показуючи туристам, що цікавого можна подивитися в різних містечках, як провести час, та взагалі навіщо туди їхати. Один із випусків тревел-шоу присвятили Кам’янцю-Подільському.

Погулявши звивистими вуличками Старого міста, ведучі разом із гідом показали місцеві цікавинки та найяскравіші туристичні локації. Лебедине озеро, Новопланівський міст, Смотрицький каньйон, башта Стефана Баторія, мурал Симона Петлюри, колишня чоловіча гімназія, костел Петра і Павла, Домініканський костел, ратуша і, звісно, ж Стара фортеця – усе потрапило в об’єктив камери.

Для любителів гастро-туризму автори показали родзинки кам’янецького стріт-фуду та розповіли про місцеві кафе та ресторани, завдяки яким туристи залишаться задоволені поїздкою. Побували мандрівники й на сувенірному ринку та навіть проінспектували міську вбиральню.

Крім прогулянки Старим містом, у випуску показали як виглядає сучасна частина Кам’янця і не оминули увагою міст під назвою «Стрімка лань». Саме звідки стрибають екстримали, займаючись роуп-джампінгом.

У кінці кожної подорожі ведучі - Тімур Мірошніченко, Андрій Городиський та Сергій Шинкарчук, складають рейтинг того, що вразило їх найбільше. За версією ведучих, у Кам’янці – це Смотрицький каньйон, Стара фортеця та собор Петра і Павла.

Читайте також: Палаци, храми, залишки фортець. Перший пішохідний маршрут Поділля.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую