ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Заради члена самооборони розширили виконком

Політика 4931
автора
Фото: автора

До складу виконкому Хмельницької міської ради включили начальника штабу самооборони Віктора Данилевського.

Виключили ж із числа членів виконкому Валерія Кольгофера. Збільшили кількість місць у виконкомі на одну особу і включили Віктора Данилевського та голову Хмельницького добровільного товариства «Спілка інвалідів Чорнобиля» Аллу Бруснічкіну.
Якщо Алла Бруснічкіна відома широкому загалу міських громадських діячів, то Віктор Данилевський людина геть нова.
«Я народився у Чемеровецькому районі, навчався в профтехучилищі, служив у збройних силах України, у розвідувальному управлінні. Потім навчався у Кам’янець-Подільському будівельному технікумі, а згодом – в університеті ім.. І. Огієнка. Керував спецпідрозділом «Беркут» та працював у податковій міліції звідки звільнився за власним бажанням. Зараз працюю у приватній структурі", - повідомив про себе Віктор Данилевський.
На легкий сміх, який покотився залом Віктор Михайлович повідомив, що «жоден із підлеглих не скаже про мене поганого слова, тому сміх тут недоречний».
Шляхом таємного голосування депутати погодили обидвоє, тепер уже членів виконавчого комітету.
 

Коментарі:

habib 14.03.2014 19:39

Віктор Данилевський, ще наробить справ "добрих", (не дай Бог з Івана пана ),це нелюд ....................

habib 14.03.2014 19:26

Данилевський це не людина, в звичайній ситуації веде себе Царьом, мені дуже шкода що ця людина займає таку людську велику посаду, а сам нелюд.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую