ye-logo.v1.2

Редактора «Проскурова» викликають у прокуратуру через статті про Тимошенко

Політика 4848

22 грудня о 15.30 редактору Хмельницької міської газети «Проскурів» Богдану Теленько, на факс прийшов запит з Хмельницької міської прокуратури.

У запиті йшлося про те, що на виконання доручення Генеральної прокуратури у зв’язку з порушеною кримінальною справою проти екс-прем’єр Міністра України Юлії Тимошенко, редактор має повідомити, чи були наявні випадки висвітлення інформації стосовно вручення автомобілів швидкої допомоги або сертифікатів, за участю якої політичної партії, службовців чи депутатів. У разі, якщо така інформація була розміщена в газеті, потрібно надати прокуратурі примірники газети, а редактор «запрошується» до прокуратури як свідок(!) у справі Тимошенко. Нагадаємо, що Відносно Тимошенко порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади, яке спричинило тяжкі наслідки). Юлія Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд – йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури. «Запит від прокуратури прийшов о 15.30, – каже Богдан Петрович, – а з’явитися у прокуратуру в якості свідка я мав би о 16.00». Через півгодини після запиту з міської прокуратури до кабінету Богдана Теленька «завітали» представники обласної прокуратури. За його словами, вони вели себе більш коректно і вручили запит на отримання інформації особисто. Зранку наступного дня, 23 грудня, представники обласної прокуратури знову завітали до Богдана Теленька. «Вони опитали мене як свідка згідно їхнього протоколу, – повідомив редактор. – Я надав відповіді на всі питання, які їх цікавили, і вони пішли. Тепер чекаю представників з міської прокуратури, бо повідомив їм, що з’явлюся у них тільки після того, як буде судова повістка. Хоча вважаю, що це грубе порушення прав журналістів, втручання у редакційну політику і перешкоджання в професійній діяльності».
До речі, подібні запити надійшли в редакції й інших друкованих видань, серед них газети «Є Поділля» та «Подільський кур’єр».

 

Коментарі:

Ангелина 27.12.2010 09:23

Ирина, в даном случае Ангелина))))

22222 24.12.2010 23:31

А чому це не головна новина? Має багатенько відгуків, хоч і деякі у вигляді діалогу. Але в порівнянні з дещо застарілими головними - ця актуальніша.

Ирина 24.12.2010 18:55

хотя,еси такое отношение у прокуратуры, то може и правильно.

Ирина 24.12.2010 18:54

Так Ангелина или все таки Алла? Или журналисты все "шифруются" под чужим именем?

Автор 24.12.2010 17:28

автору, "Зберіться! Напишіть правду". Не подумайте, що я "врубала лєбєдя", я просто незнаю яку правду ви маєте на увазі. Може ви мені, через "десяте коліно", хоча б натякнете?

автору 24.12.2010 17:07

саме так. Знайомий з вами через десяте ребро, і чесно - часто вами захоплююсь. Зберіться! Напишіть правду.

Алла 24.12.2010 16:10

"А вам, Алло, ..." :))))))))))))))))))

Автору! 24.12.2010 16:07

І що ви написали у тій відповіді на запит? Чого мовчете? Продалися?! Сором! Краще вже нічого не писати, аніж так нахабно дурити тих, хто був вашим постійним читачем!

відповідь автору 24.12.2010 16:01

Не думаю, що прокуратура "хвилюєься", що ви, авторе, берете на себе відповідальність і робите, висновки, що вона "заспокоїлася". Принаймні, могли б у статті розповісти все як є, починаючи з запиту, надісланого вам. Чужими руками легше жар загрібати?! Нехай Теленько розпинається! А через рік, як прокуратура знов "шманатиме", то єшка звісно ж, буде ні при чому! А вам, Алло, варто було б знати, що прокуратура - не дівка на виданні, котра то хвилюється, то заспокоюється. Вона робить свою роботу. Чого й раджу вам.

я 24.12.2010 15:14

руки не в "кайданках" и надеемся не будут, потому что тогда это будет символ того, что и вся журналистика будет в "кайданках".

Тетяна 24.12.2010 15:09

Латур, не схоже, здається, він посміхається))

Тетяна 24.12.2010 15:08

Мені здається, якби хтось когось чи чогось боявся, то сидів би і, як кажуть, не рипався...

Латур 24.12.2010 15:06

А що в Б.П. тут руки вже в кайданках? Якось так тримає...

Автор 24.12.2010 14:53

Шановний читач, газета "Є" про себе не пише, бо до нас представники обласної прокуратури не приходили, а міської - не вели себе тек нахабно, як з редактором "Проскурова". Нам теж прийшов запит, ми надіслали їм письмову відповідь і вони, поки що, заспокоїлися.

читач 24.12.2010 14:20

То чому ж ви, газета "Є Поділля" пишете не про себе, а про Проскурів. Боїтеся розповісти правду? Чи в штани наклали і "заложили" Тимошенко? Чому в когось випитуєте? А самим народу сказати нічого? Автор - боягуз!!!!!!

Інформація з інших ресурсів