ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

На правах реклами Ухвалення законів про зняття депутатської недоторканності перезріло

На правах реклами— На правах реклами Політика 904
Сергій Лабазюк вважає, що треба зважено підійти до вирішення питання зняття депутатської недоторканності
Сергій Лабазюк вважає, що треба зважено підійти до вирішення питання зняття депутатської недоторканності. Фото: прес-служба народного депутата

Таку думку в коментарі висловив народний депутат Сергій Лабазюк.

За словами політика, питання зняття недоторканності потрібно було вирішити ще три роки тому, коли була обрана нова влада.

«Скасування депутатської та суддівської недоторканності – це відповідальність перед Майданом. Суспільство вимагає перейти від обіцянок до реальних дій. Ця тема надто вже «заїжджена» і «викликає оскомину в людей», - наголосив політик.

Однак, вважає Сергій Лабазюк, треба зважено підійти до вирішення питання зняття депутатської недоторканності. Оскільки це може «зробити депутатів ще більш ручними».

«В усьому мають бути розумні межі, «золота середина». Я вважаю, що має бути обмеження імунітету в частині кримінальної відповідальності, коли депутат вчиняє злочин, не варто чекати погодження парламенту, аби притягнути його до відповідальності. Тут має бути застосована міра, як до звичайного громадянина. Решта складових імунітету важливо зберегти, як гарантії від політичних переслідувань, особливо у парламентській країні», - додав він. 

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую