ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Президент Порошенко не "відпустив" звільненого Корнійчука

Ірина ОЛІЙНИК Політика 4866 1
Корнійчук каже, що політику не покине
Корнійчук каже, що політику не покине. Фото: з Фейсбуку

Яку посаду запропонували колишньому голові ОДА?

На офіційному сайті Президента України Петра Порошенка оприлюднені одразу три розпорядження, які стосуються нинішніх подій в області. Усі вони датовані вчорашнім числом.

Так, в Указі №130/2018 мова йде про звільнення О.Корнійчука з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Указ №131/2018 - Про призначення В.Лозового головою Хмельницької обласної державної адміністрації з 19 травня 2018 року зі строком випробування один місяць. 

Третій Указ - Про призначення О.Корнійчука Радником Президента України (поза штатом). На своїй сторінці у Фейсбуці Олександр Корнійчук оприлюднив звернення до подолян, де подякував усім, з ким працював усі ці два роки. "Я і кожен з вас прикладали максимум зусиль до того щоб Хмельниччина розвивалась. Я буду продовжувати свою політичну діяльність, тому що маю велике бажання працювати на покращення ситуації в Україні", - йдеться у дописі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Артем 19.05.2018 14:06

Цей крок Порошенка як страх інакше неможливо пояснити. Президент боїться, що Корнійчук зможе активізувати біля себе путужний групу реальних бізнесменів, які усі разом працюватимуть не на підтримку рейтингу гаранта

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую