ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Нардеп від Хмельниччини вніс суттєві зміни до своєї декларації

Володимир ХОЛОД Політика 2188
Нардеп Володимир Мельниченко вніс зміни до своєї декларації
Нардеп Володимир Мельниченко вніс зміни до своєї декларації. Фото: з Фейсбук-сторінки Володимира Мельниченка

Задекларував банківські проценти та цінні папери.

Народний депутат України Володимир Мельниченко вніс зміни до своєї декларації. Відповідно форма змін оприлюднена на сайті Національного агентства з запобігання корупції.

Змін зазнали дві позиції. Перша – дохід. Володимир Володимирович задекларував 253 тисячі 745 гривень процентів, які він отримав в одному з банків. Нагадаємо, у декларації за 2017 рік народний обранець вказав, що мав на на рахунках у банку 85 тисяч доларів США та 132 тисячі 298 гривні.

Задекларував й облігації внутрішньої державної позики вартістю на дату набуття (а це 9 серпня) 2 мільйони 522 тисячі 426 гривень.

Нагадаємо, що Володимир Мельниченко входить до парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» і був обраний народним депутатом на окрузі №193 (місто Кам’янець-Подільський, райони - Кам’янець-Подільський та Новоушицький). За минулий рік він задекларував зарплату – майже 283 тисячі гривень, три гривні від надання майна в оренду, 2 532 та 1 303 гривні від надання майна в лізинг. Ще 10 тисяч від продажу рухомого майна та понад 4,2 мільйони гривень дивідендів від ПП «Мена Плюс», засновником якої він є. Дружина нардепа – Іоланта Остапишина, згідно декларації, отримала дохід від підприємницької діяльності в понад 886 тисяч гривень та майже 2,9 мільйони гривень дивідендів від ПП «Дживальдіс».

Читайте також: Як депутати від Хмельниччини «присвоїли» державні гроші для свого піару

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую