clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Політична партія «За конкретні справи» разом з мешканцями області формує «Громадський бюджет Хмельниччини»

Кожен бажаючий може надати свої пропозиції в рамках проекту “Громадський бюджет Хмельниччини”

Кожен бажаючий може надати свої пропозиції в рамках проекту “Громадський бюджет Хмельниччини”. Фото: прес-служби партії

Партія “За конкретні справи” прагне максимально наблизити бюджет Хмельницької області до потреб людей.

Саме з такою метою стартував партійний проект “Громадський бюджет Хмельниччини” в рамках якого тисячі мешканців області мають змогу вказати свої пропозиції до формування головного фінансового кошторису регіону. Для цього необхідно заповнити спеціальну анкету у представників партії або в громадських приймальнях. Про це повідомляє сайт партії.

Як зазначає голова фракції партії “За конкретні справи” у Хмельницькій обласній раді Уляна Ткаченко, вперше в області буде застосовано відповідний механізм формування бюджету.

“Влада, політичні сили повинні враховувати позицію громад, налагоджувати відповідний діалог з мешканцями області, щоб розробити такий бюджет, який максимально враховує інтереси усього регіону. Саме тому наші активісти віч-на-віч спілкуються з тисячами подолян, запитуючи їх бачення розвитку краю. Це амбітний проект успішність якого залежить від кожного з нас”, - зазначає Уляна Ткаченко.

Після опрацювання спеціальних анкет партією “За конкретні справи” будуть розроблені пропозиції до проекту бюджету регіону. І докладені усі зусилля, щоб не лише сформувати проект новаторського бюджету, але й переконати депутатів з різних політичних сил в необхідності його затвердження на рівні Хмельницької обласної ради. Ми переконані у ефективній співпраці в рамках проекту з Хмельницькою облдержадміністрацією, яку очолює член фракції партії у облраді Вадим Лозовий.

Кожен бажаючий може надати свої пропозиції в рамках проекту “Громадський бюджет Хмельниччини” активістам партії, що опитують громадян по населеним пунктам області, в громадських приймальнях або за номером телефону: 098-750-96-54

 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 16.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.77
27.79
31.38
31.4

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30