ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому очікують на візит Петра Порошенка

Політика 11064
На Петра Порошенка в Хмельницькому чекають 30 листопада
На Петра Порошенка в Хмельницькому чекають 30 листопада. Фото: з архіву

Президент планує приїхати завтра, 30 листопада.

«Завтра, 30 листопада 2018 року, на Хмельниччині з робочим візитом перебуватиме Президент України Петро Порошенко», - повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

Щоправда, графік візиту Президента не оголошують. За даними джерел сайту «Є», Петро Олексійович планує щонайменше дві робочі зустрічі. Одну в Хмельницькому національному університеті, іншу – відвідування засідання Ради регіонального розвитку. Не виключено, що Порошенко зустрінеться й з військовими, які дислокуються в Хмельницькому.

Нагадаємо, Президент України нещодавно відвідував Хмельницьку область. Це було 11 жовтня цього року, коли Петро Порошенко оглянув військові навчання «Чисте небо – 2018» в Старокостянтинові, а також завітав до Цвітохи Славутського району, де зберігається арсенал боєприпасів. Відзначимо, що на візит Петра Порошенка очікували й 6 листопада.

Повідомлення на сайті Хмельницької ОДА про візит Глави держави.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую