ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кабмін просить звільнити голову Хмельницької ОДА

Політика 4522
Кабмін пропонує звільнити Вадима Лозового
Кабмін пропонує звільнити Вадима Лозового. Фото: з архіву

Загалом планують звільнити 13 очільників областей.

Кабінет міністрів вносить президенту Володимиру Зеленському подання щодо звільнення голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового. Як пише «Українська правда», загалом пропонують звільнити 13 очільників областей.

«Ми сьогодні подаємо президенту на звільнення ряд голів обласних державних адміністрацій і очікуємо на те, що Адміністрація президента спільно з секретаріатом Кабінету міністрів опрацює механізми відбору нових претендентів на посади голів ОДА, щоб ми спрацювали достатньо оперативно. В областях мають бути відповідальні управлінці», – сказав на засіданні уряду 5 червня прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Прізвища губернаторів при цьому прем’єр не назвав. Урядовці пояснили, що тимчасово обов’язки очільників областей будуть виконувати чинні заступники голів ОДА.

«У свою чергу міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив, що уряд затвердив подання на звільнення голів Львівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій та зробить відповідне подання президенту», - пише «Українська правда».

Читайте також: Коли Вадим Лозовий піде з посади голови Хмельницької ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую