ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Якими статками володіє потенційний голова Хмельницької облдержадміністрації

Політика 8656
Кандидатуру Дмитра Габінета на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації Кабмін затвердив 28 жовтня цього року
Кандидатуру Дмитра Габінета на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації Кабмін затвердив 28 жовтня цього року. Фото: з фейсбуку Дмитра Габінета

Дмитро Габінет задекларував не лише гроші, а й старенький «Москвич».

Сьогодні, 31 жовтня, Дмитро Габінет опублікував свою електронну декларацію кандидата на посаду голови Хмельницької обласної державної адміністрації в Єдиному реєстрі декларацій. Саме цього тижня у Маріуполі Донецької області Кабінет Міністрів України схвалив його кандидатуру на цю посаду. Кореспонденти сайту «Є» поцікавилися доходами й статками потенційного очільника області.

У електронній декларації Дмитра Габінета вказаний його матеріальний стан за 2018 рік. Згідно з відомостями поданими у ній, офіційно він живе у Хмельницькому. Ще одним суб’єктом декларування є його матір Ніна Габінет.

Спільно з нею в обласному центрі можливий очільник Хмельницької облдержадміністрації з 2008 року володіє квартирою площею 61,8 квадратних метрів. Її вартість на дату набуття складала понад 82 тисячі гривень. Крім того, син з матір’ю у своїй власності мають гараж у Хмельницькому площею 21,9 квадратних метрів. Стовідсотково Дмитро Габінет володіє лише земельною ділянкою (з 2013 року) у селі Вільховець Новоушицького району на 470 «квадрати». Її вартість на дату набуття — понад 13 тисяч гривень.

Торік потенційний очільник області задекларував старенький «Москвич AZLK 2140» 1983 року випуску. Його у власність Дмитро Габінет отримав у 2008-му.

За основним місцем праці у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті йому нарахували 51 тисячу 841 гривню, а за роботу за сумісництвом юрисконсультом у військовій частині А2339 — 33 тисячі 932 гривні. Крім того, Дмитро Габінет отримав 161 тисячу 574 гривні гонорару в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та 1 тисячу 440 гривень гонорару в Вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти. Таким чином його офіційний дохід за 2018 рік склав 248 тисяч 787 гривень.

Натомість його матері Ніні Михайлівні у Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради нарахували 72 тисячі 752 гривні зарплатні за основним місцем роботи. Також вона отримала 34 тисячі 938 гривень пенсії.

36-річний Дмитро Габінет з матір’ю свої грошові заощадження тримають «під матрацом». Зокрема, він має вісім тисяч євро, а Ніна Габінет — п’ять тисяч євро.

Також Дмитро Габінет вказав у електронній декларації, що є членом громадського об’єднання «Форпост народовладдя».

Зауважимо, що указу президента України про призначення Дмитра Габінета головою Хмельницької ОДА, станом на 10-у ранку 31 жовтня, немає.

Читайте також: Кам’янчанин звільнився з посади заступника міністра інфраструктури

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую