clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Грудня 2011 СМС-новини від читачів 1174

Волочиський район. Сім’я і школа – це єдине ціле у вихованні нашого майбутнього. Вчителі, які живуть поруч із учнями, батьками, постійно спілкуються, дружать сім’ями, це об’єднує сім’ю і школу, робить єдиним цілим. Ми, жителі села Юхимівці, не розуміємо і хочемо почути відповідь від районного відділу освіти, чому місцеві вчителі розраховуються з роботи? Вчителі не можуть вирішити питання сім’ї і школи, і може, в тому і причина, що багато дітей не йдуть навчатися в Юхимовецьку школу?

Коментар
За словами автора повідомлення, відмовляють у працевлаштуванні колишньому вчителю фізкультури. У районному відділі освіти пояснюють, що до них цей вчитель теж звертався зі скаргою, і йому надіслали відповідь. Насправді, його брали на роботу тимчасово - на період декретної відпустки. Тепер вчителька, яка перебувала у відпустці по догляду за дитиною, вийшла на роботу, тому вчителя фізкультури звільнили, бо ж він працював тимчасово. В іншому ж, кажуть у відділі освіти, ніяких проблем у школі немає, і від батьків ніяких скарг про те, що діти не хочуть тут навчатися, не надходило, Школа вважається однією з кращих в районі.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30