clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Грудня 2012 Ірина Роїк 1122

В рамках програми «Вивчення думки громадян щодо якості судових послуг як шлях до вдосконалення діяльності судів», яка реалізувалася громадською організацією «Подільська правозахисна фундація» за підтримки Проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», 07 грудня 2012 року в конференц-залі Хмельницької торгово-промислової палати відбувся круглий стіл «Покращення якості роботи суду через врахування думки громадян».
Метою круглого столу була презентація та обговорення результатів проведеного опитування у Вінницькому апеляційному адміністративному суді, Апеляційному суді Хмельницької області, Кам’янець-Подільському міськрайонному суді Хмельницької області та Вінницькому окружному адміністративному суді.
Участь в роботі круглого столу прийняли: радник з моніторингу та оцінки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» Томас Вертелецький, судді та працівники апаратів судів, в яких проводилося опитування, судді райміськсудів Хмельницької області, представники Територіальних управлінь ДСА у Вінницькій та Хмельницькій областях, адвокати, науковці вищих навчальних закладів та студенти-волонтери.
Виконавцями проекту були представлені оцінки якості роботи Вінницького апеляційного адміністративного суду, Апеляційного суду Хмельницької області, Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області та Вінницького окружного адміністративного суду за 7-ма основними параметрами: доступність суду, зручність та комфортність перебування у суді, повнота та ясність інформації, якість роботи працівників апарату суду, дотримання термінів судового розгляду, якість роботи суддів, якість написання та обґрунтування судового рішення.
Прокоментувати результати опитування мали можливість представники судів, в яких проводилося опитування. Активну участь в обговоренні проблем, що існують як в пілотних судах, так і в судовій системі України, прийняли судді районних судів Хмельницької області та науковці.
В цілому учасники круглого столу позитивно оцінили досвід опитування громадян щодо їх задоволення якістю функціонування судів з використанням карток громадянського звітування.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 12.11.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.49
24.51
27.02
27.05

Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30