clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Лютого 2013 НВК 10 1417 3

Два роки НВК № 10 працювала нормально, але вийшла з відпустки заступник директора Мігунова І. А. й завертілася забута карусель. Любимчикам, які її гарно "привітали" з днем народження, дозволено все, а хто "привітав" неправильно, той наривається на грубість. З людьми зверхня. Екзамени проводила під девізом: не даш - не здаш.
Уроків фізкультури більше нема, ніж є, бо її чоловік то на фальшивому лікарняному (її мама медик), то на змаганнях. Які можуть бути змагання у вчителя фізкультури щомісяця?
Знову відновився потік брехливих анонімок на директора школи. Звичайно, Мігуновій І. А. не подобається прозорість у використанні шкільних коштів, яку запровадив теперішній директор. хіба в таких умовах можна змахлювати? Ні для кого не секрет, що Мігунова І. А. спить і бачить себе на його місці. Можна було б не зважати на цю брехню, але міські установи з дивною готовністю реагують на анонімки і тролять всю школу перевірками. Складається враження, ніби похвальба Мігунової, що її підтримує секретар ради Леськов В. О., має під собою підстави. Допоки влада буде підтримувати бездарного управлінця?

Коментувати:
Коментарів - 3:
Від: Аля Беня28.02.2013 23:30 складається таке враження, що у НВК№10 лише директор гідний поваги, такий він там у них "прозорий". А ходять чутки, що і внього " рильце в пушку".  Крісло під ним гойдається, ось і анонімки строчить. Чи, можливо, хтось його дуже захищає, що такі нападки на простого заступника (адже забагато уваги приділили Мігуновій та її родині - з чого б це?) Мабуть, шукають крайнього? А чи там шукають??!
Від: Vedmedik28.02.2013 23:28 Мене  до глибини душі обурила ця стаття. Все від першого до останнього слова -  це наклеп. І.А. Мігунова - це людина, яка все своє життя присвятила саме 10 школі. Вона вчилася у цій школі. Потім працювала піонерважатою, секретарем, вчителем, а тепер заступником директора. Вона - на своєму місці. "Бездарний управлінець"  -- це просто смішно. Це грамотна високоосвічена людина. Я особисто її дуже поважаю за її енергію та професіоналізм. А писати таке може той, хто страждає комплексом неповноцінності і сам "спить і бачить себе" на місці заступника."Не даш - не здаш" -  а за цю фразу, я вважаю, має бути кримінальна відповідальність. Це вже серйозне звинувачення у хабарництві. Як вам не соромно, шановний авторе. Хоча, який ви там шановний. 
Від: Муля18.02.2013 22:44 Хіба Леськов ще секретар Хмельницької ради? Він же пішов...

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31