clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Травня 2013 Андрій 1146 2

Вчора до дружини приходила подруга, скаржилась на повне самоуправство у садочку (№32), в який ходить її дитина. Завідуюча керує як їй хочеться, тобто як зручно їй, а при батьках веде себе "білою і пухнастою". Найбільше дивує, що з розвитком суспільства 32 садочок стоїть на місці. Виховання наших діток доручають пенсіонерам, які я сомніваюсь ідуть у ногу з розвитком інформації і педагогіки, зокрема. Пенсіонерам, це ще слабо сказано: 70 річна бабуся буде навчати та виховувати покоління. А чи встигне вона за прогресивними сучасними дітьми? Чого вона навчить? Ау!! Хто наведе порядок!!! Чому не дають дорогу молодим, а тримають у штаті своїх "подруг"? Словом, хто що хоче, то робить. ЛЮДИ, ДУМАЙТЕ ПРО ДІТЕЙ!!

Коментувати:
Коментарів - 2:
Від: Serhiy06.06.2013 09:34 Драгоценный Андей, или как вас там! Если уже вам надо потроллить и очернить кого-то - так уже формулируйте правдоподобно свои мысли, а то туповато звучит и притянуто. Х***новый из вас тролль получается. "Тренируйся лучше на кошках" ©
Від: Inna04.06.2013 10:28 Шановний Андрій! Слухаючи плітки дружини та її подруги, Ви зводите наклепи на людину не знаючи повноти справи. У Вас є діти? Ви відвідуєте садочок № 32? Я мама дитини, яка зараз відвідує садочок у молодшій групі. Вражає, що абсолютно стороння людина може писати такі нелюдські відгуки про працівників цього закладу. Щира подяка цим людям, за якісну роботу та відданість справі. Моя дитина у захваті розповідає щовечора про цікаві уроки англійської, розвиваючі занятті по ліпці, малюванні, танцях, дізнається багато нового і цікавого.  Садочок має гарну репутацію і схвальні відгуки серед батьків, діти яких зараз вже навчаються у школах. Я ретельно підбирала заклад у якому моя дитина почне своє спілкування із суспільством  - і абсолютно задоволена ним!  А на рахунок завідуючої Камінської Лідії Григорівни - велике спасибі, що вона керуючи своїм колективом, підтримує таку дисципліну та  порядок у садочку, адже ми цьому колективу довіряємо саме цінне - своїх діточок.  Андрію, моя Вам рекомендація - наступного разу будьте більш обізнанішим  про людей, на яких зводите наклепи. Якщо  Вам неподобаються ті чи інші дії зі сторони працівників дитсадочку - впевнена - на все є розумне розяснення. Не полінуйтеся, уточніть все що Вас цікавить, у людей яких оговорюєте. А Ваша жінка має виховувати дітей, а не пліткувати з подругами, показуючи приклад дітям. Не говорячи вже про приклад, який Ви можете показати своїй дитині ( обріхуючи людину по-за спиною!) Думайте про дітей, адже Ваш син виросте Вашою копією!

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31