clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
9 Червня 2013 В'ячеслав 1388

Сьогодні довелося мені бути на базарі, на Толкучці і найбільше люди говорять про те, що сьогодні можна буде побачити вживу вождів опозиції. Акція «Вставай Україна!» докотилася і до Хмельницького. Проте переймаються акцією не лише Хмельничани. Приїхавши додому в Красилів, я спостерігав цікаву картину. Місто від самого ранку стоїть на вухах. Народний депутат Мирний (в натовпі казали чи то Олексій, чи то Олександр) особисто так би мовити згуртовує людей задля поїздки до обласного центру. Хоча насправді це виглядає так – він бігає по місту і ледь не за руку ловить людей, щоб «запросити» їх до автобусу. Попередньо по місту вже ходили волонтери, які обіцяли заплатити перед виїздом в неділю. Охочих назбиралося чимало – чому ж не отримати кошти, з’їздити до Хмельницького і послухати музику на площі? Багато хто просто хотів побачити «людей з телевізора»! Сьогодні ж ці самі волонтери кажуть, що кошти виплатять одразу після закінчення акції. Почувши таку звістку – охочих долучитися до «свята» значно поменшало. Люди відмовилися витрачати свій єдиний вихідний на незрозумілий для них захід. Побачивши таку картину, нардеп, який певно відповідає за доставку людей з цієї території, заходився бігати і збирати людей самотужки. Мабуть, запропоноване шоу не викликало очікуваного аншлагу, а ось метушливий депутат, на думку оточуючих, виглядав кумедним. Можливо не справляється з доведеним планом…?

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31