emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Серпня 2013 Олександр Таран 3281

Завершився чемпіонат Хмельницького з міні-футболу
Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш чемпіонату міста з міні-футболу. Цей турнір проводився за ініціативи управління молоді та спорту, а також за сприяння Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та за підтримки народного депутата Олександра Мирного. За головний трофей змагань протягом двох місяців змагалися 24 команди, і в неділю, 25-ого серпня, у парку імені Івана Франка відбулися вирішальні поєдинки турніру. В грі за 3-є місце «Воля» в напруженій грі здолала опір «Спортлідера+» - 8:7. А фінальному матчі «Університет» переміг «Спортлідер-2» з рахунком 3:0, і став чемпіоном нашого турніру!
Після того, коли пил баталій на майданчику згас, відбулася яскрава церемонія нагородження, в ході якої було нагороджено переможців та призерів змагань, а також кращих у індивідуальних номінаціях:
«Кращий воротар турніру»: Павло Григорчук («Політехнік»)
«Кращий захисник турніру»: Сергій Філь («Спортлідер+»)
«Кращий нападник турніру»: Павло Чорномаз («Воля»)
«Кращий молодий гравець турніру»: Володимир Рудюк («Спортлідер-2»)
«Кращий гравець турніру»: Андрій Петричук («Університет»)
На цій мажорній ноті і завершилися наші змагання. До нових зустрічей на футзальних майданчиках!