clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Травня 2015 Валерій Іванюк 663

День Південного Буга у ПриватБанку відзначили суботником
Сьомий рік в Україні відзначають день Південного Буга, який бере свій початок на Хмельниччині. Цього ж дня, 16 травня, у ПриватБанку проходив всеукраїнський суботник. І звісно, що місце суботнику було обрано у прибережній зоні р. Бівденний Буг, де полюбляють відпочивати хмельничани та не завжди залишають після відпочинку “природню недоторканність”.

Чудова погода та завзяття співробітників ПриватБанку та членів їх родин сприяли розчищенню берегу від зарослів, сухого гілля та очищення від побутових відходів. За дві години роботи банкіри зібрали комунальникам для вивезення близько двох тракторних причепів сміття.

“Вже стало гарною традицією в квітні-травні щорічно проводити суботники, - каже директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький. - Цього року цей день знов, як і минулоріч, співпав із відзначенням дня річки Південний Буг, і ми даруємо їй чисте узбережжя. Ця робота не потребує професіоналізму, а лише бажання та натхнення зробити країну зеленою”.

ПриватБанк проводить суботники вже 18 років. В останні роки ця ініціатива - зустріти весну чистими і зеленими парками, скверами, улюбленими місцями відпочинку жителів України - стала національною. Цього року в Хмельницькій області прийнял участь близько 300 працівників та клієнтів ПриватБанку.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31