clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
4 Червня 2015 Віктор 826

Весняна» Дивогонка» пройшла – готуємось до осінньої.

30 травня в міському парку Кам'янця-Подільського (навпроти клітки) вже 7 раз відбулися дитячі вело змагання «Дивогонка». Щороку ці змагання організовуються для діток віком від 2 до 15 років по всій Україні, з метою популяризації здорового способу життя та створення маленького свята для дітей-велосипедистів. В Кам’янці-Подільському «Дивогонку» організовують представники Національної Скаутської Організації України «Пласт», агенції пригод «Дивосвіт» та магазину «Веломан». Партнерами та спонсорами заходу стали готель «7 Днів», комплекс «7 Днів Фітнес», піцерія «Мак Смак», компанія «RegionIT», клуб «GO», магазин «Велоонлайн», відділ молоді та спорту ДГП К-ПМР.
Судді змагань: головний суддя – Сіднюк Віталій, суддя молодшої категорії – Полевий Юрій.
Змагання відбувалось у трьох вікових категоріях:
1-ша - від 2 до 5 років
2-гр від 6 до 8 років
3-тя від 9 до 14 років
Переможцями першої вікової категорії стали: Прубняк Дмитро, Ситнік Тимофій та Боршуляк Артем.
Переможці другої вікової категорії: Заборний Даніїл, Федорчук Дмитро, Люба Данило
В третій категорії були окремо визначені переможці серед дівчат та хлопців. Переможці від дівчат: Касапчук Аліна, Кузь Дарья та Пасічко Олександра. Переможці від хопців: Рудик Андрій, Трофіменко Нікіта і Крещук Анатолій.
Весняна «Дивогонка», учасниками якої стало 47 учасників, пройшла – готуємось до осінньої. Організатори запрошують до співпраці нових партнерів, спонсорів і меценатів та бажають всім гарно відпочинку літом і нових сил на осінь.

Прес-центр НСОУ «ПЛАСТ»

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31