clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
9 Липня 2015 Вероніка Кучер 676

Що думають хмельничани про запуск небесних ліхтариків
7 липня на Івана Купала у Хмельницькому знову організували запуск небесних ліхтариків. Враховуючи аналогічний захід до Дня міста, після якого залишилось багато сміття, виникло питання: «За чи проти такого дійства хмельничани?».
За день до запуску опитавши жителів міста, постала чітка картина того, що до запуску небесних ліхтариків відносяться 50 на 50 і думки у всіх різні, на рахунок цієї події.
«Я погано відношусь до цієї акції, так як після подібного залишається багато сміття, яке ніхто не прибирає» – ділиться своїм відношенням щодо запуску ліхтариків хмельничанка Єлизавета.
Проте для когось акція є способом розважитись і повеселитись, а за сміття нехай думають комунальники.
«Для мене запуск ліхтариків – це зустріч з друзями, красивий пейзаж та відпочинок, – розповідає двадцятирічний Павло. – А сміття повинні прибирати комунальники, адже їм платять за це гроші.»
Організатор заходу Володимир Негодяєв відповів, що питання на рахунок запуску узгоджено владою і підписано договір про вивезення сміття.
На набережній під час запуску було близько півтисячі городян, але у небо злетіло не більше ста ліхтариків.
Хмельничанин Павло, котрий прийшов на подібний захід вдруге, розповідає: «Звичайно на День міста ця акція була набагато масштабнішою, так як ми ставили рекорд. Проте сьогодні також було непогано. Шкода, що ліхтариків так мало. Хоч радує той факт, що в одному місці зібралось так багато людей. Сподіваюсь, що все сміття приберуть і не буде так брудно, як на попередньому запуску.»
Після акції у Південному Бугу, як і на його березі, залишилось багато ліхтариків. Проте на наступний день все було прибрано.
Вероніка Кучер

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29