clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
31 Серпня 2015 Володимир 601

Рибоохоронний рейд

Рейдовою групою Хмельницькрибоохорони в складі начальника відділу охорони водних біоресурсів Вишинського Ю.В. та провідного державного інспектора Мишляковського Д.А. з 27 по 29 серпня 2015 року було проведено рибоохоронний рейд на території Хмельницького, Красилівського та Городоцького районів.
В результаті проведення рибоохоронного рейду було викрито 4 порушення, а саме:
- 2 грубих порушення за ч.4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних із використанням браконьєрами заборонених знарядь лову;
- складено 2 акти виявлення та вилучення безгосподарських заборонених знарядь лову.
В ході рейду вилучено 12 заборонених знарядь лову - сіток.
Адміністративні протоколи про виявлені порушення будуть передані до суду.

Хмельницькрибоохорона нагадує, що відповідно до ч.4 ст. 85 КУпАП – «Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої».
Отож, закликаємо дотримуватися правил рибальства та не порушувати законодавства. А якщо, Ви стали свідком правопорушення на водоймах Хмельниччини просимо повідомляти про такі факти за телефоном "гарячої" лінії Хмельницькрибоохорони (0382) 65-82-03

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31