clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Вересня 2015 Anatoliy Savchuk 532

"Як травинка крізь асфальт"
Чергова зустріч громадян "Республіки Добра".
Поки можновладці вже п'ятий рік шукають вільне приміщення для створення громадськими організаціями Центру реабілітації для людей з особливими потребами, молодіжне об'єднання і далі гуртує молодь, заряджає оптимізмом, вдихає віру, дарує надію і плекає любов.
Завдяки щирій поетичній душі поета - пісняра Олега Стадніка товариство молоді з інвалідністю вже четвертий рік поспіль регулярно збираються на поетично -музичні зустрічі.
Крім радості від зустрічі з друзями, можливості розповісти про власні здобутки, отримати підтримку у важкі моменти життя, молодь має можливість сприйняти душею проникновенні рядки поезії, відчути серцем подих щирих мелодій та співу неповторного автора Олега Стадніка, матусі Валентини та доньки Іринки Чекановських, Валерія Білоусова. Таке тепло зустрічей, вже 15 - літтям сформованого молодіжного колективу, вселяє надію що молодь здатна разом здолати і байдужість, і часом зверхність, по відношенню до їх потреб, які, на жаль, ще мають місце у суспільстві. І щира дяка психологу Хмельницького міського центру соціальних служб дітей, сім'ї та молоді Наталії Корольовій за постійну кропітку роботу з молоддю, психологічний супровід їх життєвих випадків, за допомогу в подоланні скрутних життєвих обставин. Сьогоднішня зустріч в черговий раз зарядила нас теплом, добром та оптимізмом, і навіть мені, як керівнику, інколи під час таких зустрічей - тренінгів потрібно вирішувати інші завдання життєдіяльності товариства, але саме відчуття теплоти зустрічі, щирість друзів та слів, дозволяє мені відкладати певні справи і залишатися в колі "Республіканців Добра" до завершення заходу.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31