clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Вересня 2015 Інесса 972

Дизайнерські екосумки від Юлії Возної: за покупками – з думкою про екологію!

Екостиль сьогодні, як ніколи в тренді. І це, скоріше, вже не просто данина моді, а життєво важлива необхідність. Якщо ми хочемо зберегти світ таким, який він зараз, для наших нащадків, - вже не достатньо пишномовних фраз про проблему глобального потепління. Кожна наша дія має супроводжуватися думкою про те, як вона може позначитися на навколишньому середовищі.
Саме з думками про те, в якому світі доведеться жити і чим дихати її двом маленьким донечкам, молодий дизайнер Юлія Возна створила свою першу екосумку-оберіг.
Чому «оберіг»? Тому що ці красиві і практичні сумочки оберігають нашу планету і нас від екологічної катастрофи. Юлія якось підрахувала, що, вирушаючи за покупками, вона в середньому, кожного тижня приносить додому 7-10 поліетиленових пакетиків, які відразу ж викидаються у сміттєве відро. Термін розкладання одного такого пакетика може становити до 200 років! З такими темпами, наші внуки і правнуки ризикують гуляти серед звалищ.
Дизайнер не просто пошила зручну сумку для покупок, а ще й, як справжня жінка, подбала про те, щоб дами, повертаючись з нею з магазину,у кишеньку і з легкістю вміщається навіть в жіночій косметичці. Різноманітна не тільки кольорова гама, але і розміри, що дуже зручно.
Зараз сумки випускаються під брендом «Экоторба і Земля». На кожній етикетці можна почитати цікаву інформацію про давні українські обереги-руни та їх значення.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31