clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Жовтня 2015 Просвіта 1092

Молодь в авангарді
У Народному Домі «Просвіти» в м. Хмельницькому відбулася презентація розроблених учасниками проекту «Спонукання та навчання молоді впливати на формування місцевої політики» нормативно-правових актів місцевого рівня про: громадські слухання, старосту села, доступ до публічної інформації, проведення громадської експертизи, електронні петиції»
До участі були запрошені представники влади, громадських організацій, студентська молодь, засоби масової інформації.
Ведучими заходу були голова Товариства «Просвіта» Зоя Діденко та заступник голови студентського самоврядування Хмельницького національного університету Роман Сіньковський.
На прес-конференції були представлені найкращі з напрацьованих учасниками проекту документи. Це вже готові Положення про громадські слухання, Положення про старосту села, що особливо актуально у звязку з реформою децентралізації, Положення про забезпечення доступу до публічної інформації, Положення про про відкритість закупівель, Положення про громадську експертизу, Положення про електронні петиції тощо.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30