clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Листопада 2015 Майданюк Олег 963

Програма Радників з питань ВПО в Україні
Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення
Донор: Фонд подолання конфліктів, сприяння стабілізації і безпеки уряду Великобританії
Термін реалізації проекту: серпень 2015 — березень 2016 року
Крим SOS реалізує проект разом із британським урядом за двома напрямками
1. Програма Радників при Міністерстві соціальної політики
У рамках програми 27 радників з питань переселенців працюють при Мінсоцполітики на центральному рівні та на рівнях департаментів у Центральній, Східній, Південній та Західній Україні, а саме 25 радників – на обласному рівні та в м. Київ і 2 – на центральному рівні. Радники разом з Міністерством соціальної політики та органами місцевої влади займаються вирішенням проблемних питань переселенців у конкретних регіонах.
Таким чином радники стають містком між громадами переселенців та Міністерством соціальної політики, що сприяє більш ефективній цільовій допомозі внутрішнім переселенцям зі східної України та Криму.
Радник по Хмельницькій області – Майданюк Олег Володимирович
тел. 050 376-28-25
Ел. адреса: o.maidaniuk@krymsos.com
Грантова програма адаптації переселенців від Stabilization Support Services
До участі у програмі запрошуються проекти, що мають соціальну користь для переселенців і місцевих приймаючих громад. Проекти мають спрямовуватись на розвиток громад, захист прав людини, інтеграцію та соціальну адаптацію тощо.
У грантовій програмі можуть взяти участь організації, які працюють над вирішенням питань переселенців і складаються мінімум із 5 людей, серед яких не менше 2-х осіб є внутрішньо переміщеними особами.
Грантова програма передбачає 2 типи проектів залежно від бюджету: тип А (бюджет не повинен перевищувати 40 000 грн) і В (бюджет не повинен перевищувати 20 000 грн). Проекти повинні бути реалізовані до 10 березня 2015 року. Заявки приймаються з 1 по 20 число щомісяця включно.
Повну інформацію щодо участі у грантовій програмі адаптації переселенців від Stabilization Support Services ви знайдете тут.
http://krymsos.com/ru/settlers/news/programma-grantov-po-britanskomu-proektu/

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31