clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Грудня 2015 Дася Войтович 654

Під час військово-політичного протистояння з необільшовицькою Москвою та антиукраїнським урядом, перебуваючи в режимі внутрішньої окупації ми повинні бути активними на всіх фронтах, в тому числі на духовному і культурному. Як християнська нація, ми повинні дбати про здорове правильне виховання українських дітей, щоб вже в найближчому майбутньому вони вільно творили нову історію Української Самостійної Держави та Нації.
То ж ми не маємо морального права ігнорувати українські християнські традиції та заміщувати їх західними “прототипами”. В наших звичаях дарувати дітям подарунки від імені Святого Миколая. Святий Миколай завжди приходить туди, де просять його допомоги, його життя позначено любов’ю до ближнього та незліченними чудесами, що вони відбуваються навіть сьогодні.
Активістки “Жіночої січі” та “Правого сектору” Хмельниччини дякують усім небайдужим, хто допоміг зробити чудо від Святого Миколая для дітей добровольців Сьомого Запасного Батальйону ДУК “Правий сектор” (7 ЗБАТ) та Другої Окремої Тактичної Групи (2 ОТГ). А саме: учасникам Всесвітньої організації “Спілка Української Молоді”, вчителям та учням Хмельницької Загальноосвітньої школи № 19, а також керівникам та працівникам магазинів: “Бакалія”, “Берлінка”, “Сундучок”. Завдяки Вам 19 грудня 88 дітей бійців Добровольчого Українського Корпусу отримають свято, солодощі та подарунки, про які вони мріяли.
Радість та свято в дитячих очах породжують віру в те, що вже скоро здійсниться те, за що боряться (чи боролися) їхні батьки.
Разом – до перемоги!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31