clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Червня 2016 РПЛ 511

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко подав позов до суду щодо оскарження рішення НКРЕ про необгрунтоване підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Сьогодні ціна на газ для громадян завищена мінімум утричі. Це плата громадян за корупцію у владі", - наголосив Ляшко.
Також політик продовжує вимагати створення у парламенті ТСК щодо розслідування офшорів Президента та його оточення.
"Радикальна партія не може мовчки спостерігати за тим, як влада грабує українців. Тому ми вимагаємо від парламенту, від імпотентного, на жаль, парламенту, створення ТСК по розслідуванню корупції і офшорів вищих посадових осіб держави", - наголосив радикал.
Він зазначив, що нинішня коаліція "панамських патріотів" йому нагадує банду Януковича.
"Вони теж думали, що вхопили Бога за бороду, що їхня влада навічно, у підсумку їх винесли. Так само, шановні колеги з коаліції "панамських патріотів", винесуть і вас за те, що грабуєте державу і народ", - наголосив головний радикал.
Також Ляшко повідомив, що на засіданні комітету з питань ПЕК, вимагатиме розгляду постанови про перерахунок ціни на газ для населення.
"Я закликаю всі фракції, які представляють демократичну опозицію, активно долучитися до боротьби за права громадян. Досить відсижуватися!", - наголосив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29