clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Липня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 462

Відбулось засідання Хмельницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

12 липня 2016 року під головуванням т.в.о. заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олійника В.Ц. відбулося чергове засідання Обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

В засіданні ради взяли участь: Худняк Віктор Анатолійович – начальник Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області, представники Головного управління Пенсійного Фонду України у Хмельницькій області, Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області та департаментів та управлінь Хмельницької обласної державної адміністрації.

На порядок денний були винесені наступні питання:

І. Про проведення в Хмельницькій області заходів з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України;

ІІ. Про відкриття бюро правової допомоги у Хмельницькій області;

ІІІ. Про затвердження плану роботи Хмельницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на ІІ півріччя 2016 року;

IV. Про організацію проведення в області декади правових знань з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України.

Начальник управління юстиції в ході виступу анонсував створення у Хмельницькій області бюро правової допомоги, які сприятимуть суттєвому розширенню доступу для громадян до безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, а також електронних сервісів Міністерства юстиції.

Крім того, заступник голови Обласної МКМР Худняк В.А. наголосив на необхідності продовження роботиу напрямку здійснення правоосвітньої діяльності на належному рівні.

На завершення, голова Обласної МКМР подякував присутнім за готовність до співпраці та побажав докласти максимум зусиль для відзначення 25-ї річниці незалежності України на високому рівні.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31