clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Липня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 591

Змінено порядок надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для проставлення апостиля

Відповідно до пункту 3 Розділу І Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 виписка з Єдиного державного реєстру для проставлення апостиля надається державним реєстратором територіального органу Міністерства юстиції України, на аркушах формату А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків з проставлянням підпису та печатки державного реєстратора.
Слід відмітити, що на сьогодні функції державних реєстраторів територіального органу Міністерства юстиції України на території Хмельницької області виконують працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 404, тел. (0382) 79-53-79).
Для отримання виписки з Єдиного державного реєстру для проставлення апостиля в паперовій формі заявником (керівником юридичної особи, його уповноваженою особою, фізичною особою-підприємцем або його уповноваженою особою) подаються особисто державному реєстратору такі документи:
запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (згідно форми, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5);
Примітка: заповнення бланка запиту здійснюється українською мовою друкованими літерами ручкою або за допомогою загальноприйнятих технічних засобів.
документ, що підтверджує внесення плати за надання випискизЄдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
документ про оплату послуги з проставлення апостиля (квитанція, видана банком, платіжне доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) поштового відділення зв'язку) або документ, що підтверджує право на звільнення вiд сплати.
При зверненні до державного реєстратора заявник пред’являє документ, що посвідчує його особу - паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, паспортний документ іноземця, посвідчення особи без громадянства, посвідка на постійне або тимчасове проживання.
У разі подання запиту представникомдодатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.
Розмір плати за надання адміністративної послуги
Згідно вимог статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних лсіб-підприємців та громадських формувань» за надання виписки з Єдиного державного реєстру для проставлення апостиля в паперовій формі справляється плата в розмірі 0,05 мінімальної заробітної плати (70 грн. 00 коп.).
Примітка:плата справляється у відповідному розмірі мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 01 січня календарного року, в якому подається запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та округлюється до найближчих 10 гривень.
Одержувач коштів за надання виписки з Єдиного державного реєстру: УК у м. Хмельниц./м.Хмельниц./22012700; код отримувача 38045529; рахунок отримувача: 31316300741002; банк отримувача: ГУДКСУ у Хмельницькій області; код банку: 815013; відомча ознака «41».
Наказом Міністерства юстиції України від 18.12.2003 № 161/5 «Про розмір та порядок оплати послуг з проставляння апостиля» встановлено плату за надання послуг з проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України і призначених для використання на території інших держав для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства – 3 неоподатковувані мінімуми доходів громадян (51 грн.) та для юридичних осіб – 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 грн. ).
Плата за надання послуг з проставлення апостиля перераховується до загального фонду державного бюджету. Одержувач коштів за надання послуг з проставлення апостиля - ГУ ДКСУ у м. Києві, р/р 33214879700001, МФО820019, ЄДРПОУ 37993783, код платежу22012500.
Від унесення плати звільняютьсяінваліди 1-ої і 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи, та діти-сироти у разі проставляння апостиля на документах, що стосуються безпосередньо цих громадян.
За результатом розгляду документів державний реєстратор формує виписку з Єдиного державного реєстру та передає її з копією запиту щодо надання такої виписки та документу про оплату послуги з проставлення апостиля або копії документа, що підтверджує право на звільнення від такої сплати, уповноваженій посадовій особі відповідного територіального органу для проставлення на такій виписці апостиля та надання її заявникові – працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.
Для отримання виписки з Єдиного державного реєстру з проставленим апостилем видається заявнику працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 13/2, 1-й поверх, праве крило, приймальня).

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.69
25.73
28.86
28.9

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31