clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
31 Серпня 2016 Проведення конкурсу в РСЦ МВС в Хмельницькій області 455

З метою обговорення актуальних питань керівники структурних підрозділів РСЦ МВС в Хмельницькій області провели "круглі столи" з директорами навчальних закладів області різних форм власності, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
В ході зустрічі присутні мали змогу обговорити процес якісної підготовки документів, які передбачені державною акредитацією закладів що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів та атестації їх спеціалістів, підвищення якості підготовки водіїв, підтримання матеріально-технічної бази в належному стані, наголошувалось і на дотримані у відповідності до нормативних документів майданчиків для навчання з початкового керування транспортними засобами.
В ході зустрічі акцентувалась увага на неухильному дотримані законодавства, недопущення корупційних проявів. Підняті питання які виносились на розгляд, знаходяться на постійному контролі ГСЦ МВС України та РСЦ МВС Хмельницької області.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31