clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
8 Вересня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 1395

ФЕЙКОВІ МЕДИЧНІ ДОВІДКИ

Медичну довідку з ознаками підробки виявили у 35-річного мешканця м. Хмельницький, який намагався отримати водійське посвідчення категорії «D» та «СЕ».
Сьогодні чоловік звернувся до територіального сервісного центру, що в місті Хмельницький, по питанню здачі іспитів та отриманню посвідчення водія. Та от тільки під час перевірки необхідних документів співробітник сервісного центру МВС запідозрив, що медична довідка є підробкою, в ній були явні ознаки виправлення дати в якій зазначався термін дії медичної довідки. Жодних пояснень стосовно даного факту чоловік надати не зміг.
Відомості за цим фактом внесені до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінального правопорушення Хмельницького відділу поліції. Проводиться перевірка.
Такі фейкові медичні довідки у руки працівників сервісних центрів стали потрапляти все частіше, адже, з початку вересня місяця це вже другий випадок…
Регіональний сервіс ний центр МВС в Хмельницькій області застерігає: підробка будь-яких документів є злочином, покарання за яке передбачено Кримінальним Кодексом України.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31