clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
21 Вересня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 244

Розпочато стажування працівників бюро правової допомоги

З метою підвищення кваліфікації працівників бюро правової допомоги, які запрацювали на теренах Хмельницької області з 01 вересня 2016 року, Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області розпочато стажування працівників бюро правової допомоги.Відповідно до Графіку стажувань такі навчання проводитимуться представниками органів юстиції нашого регіону 16, 23 та 27 вересня у містах Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Хмельницький відповідно.
Так, 16 вересня, в рамках робочого візиту, представники управління юстиції провели навчання для працівників Бюро, роботу яких курує Кам'янець-Подільський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На порядок денний були винесенні для обговорення наступні питання:
1) Консультування населення з питань отримання доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Окремі питання реєстрації громадських формувань;
2) Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
3) Порядок вчинення окремих нотаріальних дій. Повноваження посадових осіб органів місцевого самоврядування;
4) Здійснення правоосвітньої діяльності у межах району;
5) Окремі питання надання субсидій населенню;
6) Порядок виконання судових рішень.
Навчання пройшло у формі круглого столу, де учасники мали можливість обговорити актуальні питання, з якими звертаються громадяни для отримання фахових консультацій.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28