clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Грудня 2016 Анастасія Площинська 489

Відбувся круглий стіл "Права людини в Україні: актуальні питання, проблеми та шляхи їх вирішення"

6 грудня в читальному залі Хмельницької ОУНБ імені Миколи Островського відбувся круглий стіл "Права людини в Україні: актуальні питання, проблеми та шляхи їх вирішення", а також представлення виставки юридичної літератури, інформаційних буклетів під назвою: "На допомогу правовій освіті населення".

Організатором круглого столу виступила Громадська приймальня УГСПЛ у м. Хмельницькому, що діє на базі ГО "Подільська правова ліга". У заході прийняли участь представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Регіонального та Хмельницького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, студенти та викладачі Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Учасники заходу обговорили актуальні питання захисту прав людини в Україні, переглянули фільм про історію розвитку прав людини та мали можливість ознайомитись із виставкою юридичної літератури.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео




Архів новин

<<Квітень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30