clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Грудня 2016 Олег Івченко 270

В чому важливість Конституції у повсякденному житті?
Серію лекцій серед студентів та школярів Хмельниччини на цю тему провели активісти ГО «Хмельницька ініціатива» в партнерстві з міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки міжнародного благодійного фонду «Відродження».
Увагу учнів та студентів було зосереджено на таких фундаментальних питаннях як: «Що таке конституція?», «Навіщо потрібна конституція?», «Як створюється конституція?».
«На нашу думку, громадяни не відчувають важливість Конституції та не використовують можливості, що вона надає, сповна», зазначив громадський активіст Олег Черненко. І справді, дані заходи показали загальну тенденцію, що громадяни не знають своїх прав та конституційних обов’язків.
Під час проведення відкритих лекцій увагу студентів та учнів найбільше привернули короткі анімовані ролики на тему актуальності конституції. Це також, яскраво свідчить про те, що потрібно змінювати підходи до викладання конституційних норм у навчальних закладах. Можливо через складність та сухість викладання юні українці сприймають норми конституції як щось загальне та не надто актуальне.

Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31