clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Січня 2017 Анастасія Площинська 414

17 січня 2017 року на базі ГО «Подільська правова ліга» відбулася робоча зустріч юриста проекту "Соціально – правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України" в Хмельницький області Рачок Романа та спостерігача спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ Алена Рашліча.

Під час зустрічі основними темами обговорення стали умови та принципи реалізації проекту правового захисту ВПО в Хмельницькій області та найбільш поширені проблемні питання, з якими доводилося стикатися під час його, зокрема поширення практики притягнення ВПО до кримінальної відповідальності у випадку встановлення фактів переплати адресної допомоги, систематичні порушення прав ВПО в сфері пенсійного забезпечення та правові механізми їх захисту та відновлення, відсутність реальних загальнодержавних програм інтеграції ВПО в приймаючі громади, зокрема відсутність програми доступного житла.

Проект "Соціально – правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України» здійснюється на території Хмельницької області за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Данською Радою у справах біженців у партнерстві ВМГО «Вінницька правозахисна група».

У випадку виникнення питань правового характеру, внутрішньо переміщені особи можуть звертатися до приймальні, яка розташована в приміщенні ГО «Подільська правова ліга» за адресою: провулок Пушкіна, 1 в м. Хмельницькому або за телефоном (0382) 72-01-95.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30