clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
24 Березня 2017 Юлія Білецька 647

В Землі немає аварійного виходу!

20 березня світова громадськість відзначає День Землі. Також цей день вважається днем весняного рівнодення, коли починається весна у Північній півкулі, а осінь – у Південній.
У Гвардійській гімназії теж провели виховний захід до Дня Землі серед учнів 6-11 класів. У залі лунали вірші та заклики: «Збережи природу!», «Якщо ти піклуватимешся про природу, то вона попіклується про тебе!», «В Землі немає аварійного виходу» та ін.
Також демонструвалися кадри, в яких порушувалася проблема недбалого відношення з Землею: вирубування лісів, забруднення промисловими відходами, засмічення тощо.
Примітно, що учні школи певною мірою подбали про природу напередодні Дня Землі. 18 березня у парафії св. Войцеха відбулася акція: «Збережемо Боже створіння» на чолі з о. Павлом Росою і Барбарою Сітек. Молодь поділилася на 5 груп, кожна мала власний напрямок, щоб виявити проблеми навколишнього середовища.
«Наша група, на чолі з Цвігуновою Анастасією, вирушили до занедбаного будинку, який знаходиться в центрі села. Там ми побачили бабусю Галю, котра майже кожного дня прибирає в центрі села за власною ініціативою. Трохи поспілкувавшись з бабунею, ми не роздумуючи купили сміттєві пакети та рукавиці. За годину наповнили 30 пакетів» – розповідає учасниця акції Марина Велічко.

Володимир Шендера, учень 9 класу Гвардійського НВК

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31