clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
1 Травня 2017 Олег Олексієнко 613

У Хмельницому розробили стратегію розвитку велосипедного руху.

28 квітня на стратегічну сесію з розвитку велосипедного руху, що проводилась ГО «Критична маса» в рамках проекту «Промоція велоруху у Хмельницькому» було запрошено представників усіх зацікавлених структур та керівництво міста. Таким чином, під час заходу було враховано думку не тільки велосипедистів, а й безпосередніх виконавців різних робіт, що забезпечать комфортні умови для розвитку цього виду транспорту у місті. Зокрема, заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук зазначив: «Саме у співпраці велоактивістів з владою можна забезпечити врахування інтересів усіх зацікавлених сторін. Прикладом такої співпраці є вже прийнята програма розвитку велоінфраструктури міста Хмельницького на 2017-2015 роки».

Учасники не просто обмінялись думками але й визначили подальші пріоритети у роботі. Ними мають стати:
- просвітницька робота серед мешканців міста спрямована на вивчення елементарних правил дорожнього руху та їх дотримання, особливо серед школярів та студентів;
- проаналізувати ситуацію з велоінфраструктурою поблизу навчальних закладів та зробити її більш безпечною;
- привернення уваги та постійний моніторинг роботи поліції з неналежно припаркованими автомобілями;
Також, учасники вирішили створити постійно діючу робочу групу, що привертатиме увагу відповідних органів влади до поточних проблем розвитку велоруху в місті.

«Подібні зустрічі допомагають велоактивістам донести свої думки, ідеї та проблеми до чиновників та одразу почути їхню позицію щодо цього. Налагодження конструктивного діалогу з посадовцями є одним з пріоритетних напрямків роботи нашої оргнаізації», - зазначив член правління ГО «Критична маса» Олег Олексієнко.


Проект «Промоція велоруху у Хмельницькому» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад»

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 14.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.87
27.89
31.4
31.42

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30