clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
12 Травня 2017 РПЛ 679

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: «Людина, яка все життя пропрацювала, повинна отримувати нормальну пенсію!»
Громадяни України, а не представники Міжнародного валютного фонду, повинні першими ознайомлюватися із нововведеннями в пенсійному законодавстві. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи із робочим візитом в Маріуполі. «У Маріупольській лікарні № 4 працює 700 людей. Переважна більшість з них отримує копійчану зарплату. Відповідно, коли вони вийдуть на пенсію, зважаючи на ці реформи, які зараз проводять, отримуватимуть копійки. Але вони ще не знають, скільки. Я переконаний, що ці люди повинні першими знати розміри своїх пенсій. Уряд повинен працювати на українців і звітувати перед українцями, а не бути філією МВФ», - зазначив політик. Олег Ляшко переконаний, щоб українці отримували нормальні пенсії, потрібно підвищувати зарплати. «Наприклад, санітарка має у Маріупольській лікарні 3200 гривень зарплати, а лікар-початківець – 3600. Відповідно, пенсії вони отримуватимуть копійчані. Я переконаний, що механічне підвищення пенсійного віку чи трудового стажу проблеми не вирішить. Людина, яка все життя пропрацювала, не повинна побиратися чи збирати пляшки, а повинна отримувати нормальну пенсію», - підкреслив лідер РПЛ. Разом із тим народний депутат виступає проти підвищення пенсійного віку. Вважає це неприпустимим. «Середня тривалість життя в Україні – 63 роки. Підвищення пенсійного віку призведе до того, що люди просто перестануть отримувати пенсії, бо вони до неї не доживатимуть. Якщо уряд разом із МВФ ставить собі за мету саме це, нехай так і скажуть. Я вважаю, що замість підвищення пенсійного віку, потрібно підтримувати національного виробника – такі підприємства, як Маріупольський металургійний комбінат та багато інших. Тоді українці отримуватимуть достойні пенсії та зарплати», - підсумував Олег Ляшко.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 16.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.79
25.82
29.06
29.09

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31