clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 420

11 травня Рада Європейського союзу ухвалила важливий для України законодавчий акт, яким затвердила безвізовий режим для громадян нашої держави. Однією з умов для перетину кордону за умов безвізового режиму з країнами Шенгенської зони є наявність у громадянина біометричного паспорту для виїзду за кордон.
Біометриичний паспорт — це документ, що дає право на виїзд за межі країни і в’їзд до іноземних держав. Такий паспорт відрізняється від звичайного тим, що в нього вбудований спеціальний мікропроцесорний чіп, який містить біометричні дані про власника: відцифровані підпис особи, образ обличчя особи, відбитки пальців рук.
Для оформлення такого документу громадянину України достатньо звернутися у будь-який підрозділ Державної міграційної служби (далі – ДМС), незалежно від місця проживання громадянина, але у яких є технічна можливість для оформлення біометричних паспортів. Згідно інформації, оприлюдненої на офіційному веб-сайті ДМС України, у кожному районному підрозділі ДМС у Хмельницькій області є технічна можливість для оформлення біометричних документів.
При особистій подачі заяви-анкети, що заповнюється на місці, особі необхідно також мати при собі паспорт громадянина України (оригінал + дві копії), документ про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків у разі його наявності (оригінал + дві копії), довідку з воєнкомату чи військовий білет (якщо до 25 років), відповідні документи з відміткою банку про здійснення встановлених законодавством платежів (консульського збору) або оригінал і копію документа про звільнення від таких платежів (консульського збору). Реквізити для оплати Вам нададуть у підрозділі ДМС. Фото на паспортний документ виготовляється на місці, проте існують випадки, коли особа може подати уже готові фотокартки (дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5см та одну — розміром 10 х 15см). До таких випадків належать, наприклад, оформлення паспортного документу для дитини до 12 років, для людини, що за станом здоров’я не може пересуватися тощо. Відбитки пальців також знімають на місці. Діти до 12 років отримують біометричний документ без відбитків пальців.
Загальний термін розгляду Вашої заяви та виготовлення біометричного паспорту становить 20 робочих днів, терміновий - 7. У разі оформлення такого паспорту протягом 20 робочих днів, сума адміністративного збору складає 557,32грн. ( з них вартість адміністративної послуги – 253 грн. та вартість бланку паспорта – 304,32 грн.), у разі термінового оформлення (протягом 7 робочих днів) - це коштуватиме 810,32 грн.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.69
25.73
28.86
28.9

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31