clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 701

Як отримати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань?

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» передбачає, що державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців - це офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, засвідчення факту наявності відповідного статусу громадського об’єднання, професійної спілки, її організації або об’єднання, політичної партії, організації роботодавців, об’єднань організацій роботодавців та їхньої символіки, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), про юридичну особу та фізичну особу - підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій, передбачених цим Законом.
Відомості, що містяться в ЄДР, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених Законом, за їх надання стягується плата.
Ви можете отримати інформацію з ЄДР за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формах, що мають однакову юридичну силу та містять обов’язкове посилання на ЄДР.
Так, у паперовій формі надаються:
- виписка з ЄДР для проставлення апостиля, яка надається державним реєстратором територіального органу Міністерства юстиції України;
- виписка з ЄДР за результатом проведеної державної реєстрації;
- витяг з ЄДР, який надається державним реєстратором;
- документи, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи - підприємця (далі - реєстраційна справа), які надаються державним реєстратором суб’єкта державної реєстрації, що відповідно до закону уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі, шляхом виготовлення копій таких документів.
За надання витягу з ЄДР в паперовій формі справляється плата, яка у 2017 році становить 80 грн. За надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі, розмір плати становить 110 грн.
Отже, якщо потрібно отримати відомості з Єдиного державного реєстру в паперовій формі, Вам необхідно звернутись із документами, що посвідчують особу заявника та квитанцією, про сплату коштів за надання відомостей з ЄДР в паперовій формі до одного із суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації бізнесу. Зазначимо, що такими суб’єктами є: місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, виконавчі органи сільських, селищних рад (у тому разі, якщо вони прийняли рішення на своїх пленарних засіданнях надавати послуги у сфері державної реєстрації бізнесу), нотаріуси.
Звертаємо увагу, що виписки для проставлення апостилю, витяги в паперовій формі та документи, що містяться в реєстраційній справі, надаються державним реєстраторам протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.
Одночасно інформуємо, що Міністерством юстиції України запроваджено он-лайн сервіс отримання відомостей з ЄДР. Скориставшись платіжною карткою міжнародних систем Visa/MasterCard, запитувач може сплатити за послугу та отримати інформацію з ЄДР.
Для отримання відомостей з ЄДР в електронній формі не потрібно відвідувати державного реєстратора та банківську установу, а також не треба отримувати електронний цифровий підпис. Все, що необхідно зробити, - це обрати вид запиту, внести критерії пошуку та здійснити оплату платіжною карткою. Розмір плати за надання відомостей з ЄДР в електронній формі становить 60 грн.
З покроковою інструкцією отримання послуги через он-лайн сервіс можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України (https://kap.minjust.gov.ua/).
З метою перегляду, копіювання та друку відомостей щодо юридичної особи, відокремленого підрозділу юридичної особи, фізичної особи – підприємця через портал електронних сервісів законодавством передбачено також безоплатний доступ до ЄДР.
Такий пошук відомостей в ЄДР здійснюється щодо юридичної особи - за найменування або ідентифікаційним кодом юридичної особи; щодо фізичної особи-підприємця - за прізвищем, ім'ям, по батькові (за наявності) фізичної особи - підприємця або реєстраційним номером облікової картки платника податків або серії та номера паспорта.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.74
24.78
27.34
27.38

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31