clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Червня 2017 Управління Держпраці 504

Всеукраїнський огляд-конкурс на звання «Краще підприємство з охорони праці»: Хмельницька АЕС

Одним із учасників Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» є Хмельницька атомна електрична станція. І це цілком заслужено. Свідченням чого є насамперед відсутність нещасних випадків на виробництві, комплектація засобів індивідуального захисту працівників АЕС, проведення відповідних інструктажів, наявність проведення експертиз обладнання, поточного ремонту.

Зокрема, перевірки та експертизи, проведені державними і незалежними міжнародними експертами МАГАТЕ, Рискаудит, TACIS, ВАО АЕС, підтверджують високий рівень безпеки енергоблоків ХАЕС. На підприємстві проведено сертифікаційний аудит з метою обстеження системи управління ХАЕС на відповідність вимогам міжнародних стандартів управління: ISO 9001:2008 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до систем управління якістю) ISO 14001:2004 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи екологічного менеджменту).

Враховуючи важливість своєчасної підготовки персоналу різних професійних груп і категорій в умовах наближених до виробничих, на ХАЕС у 1987 році був створений навчально-тренувальний пункт, який забезпечував координацію та організацію учбового процесу. На даний час в НТЦ ВП «Хмельницька АЕС» проводиться професійна підготовка і підтримка кваліфікації всіх категорій персоналу, здійснюється ліцензійна діяльність у даній галузі, ведеться розробка навчально-методичних матеріалів.

На повномасштабному тренажері (ПМТ) НТЦ широко використовується автоматизована система реєстрації та комплексного аналізу тренажерних занять, в якій реалізована концепція єдиного інформаційного простору. Реєстрація технологічної, аудіо-, відео- інформації дозволяє наочно продемонструвати персоналу, що проходить тренажерну підготовку, їх дії в ході вирішення завдань з тренування, вказати на сильні і слабкі сторони, помилки в діях і рішеннях. Також є можливість демонстрації «еталонних» дій зафіксованих системою в ході навчання інших змін/персоналу, що демонструють правильні/неправильні дії.

У НТЦ ВП «Хмельницька АЕС» введена в експлуатацію і застосовується комп'ютерна навчальна система польових операторів (КНС ПО). Вона призначена для здобуття і підтримки знань і умінь оперативного персоналу АЕС (польових операторів), пов'язаних з виконанням ними експлуатаційних операцій і перемикань на обладнанні, а також для розвитку професійних умінь, заснованих на розумінні наслідків виконання (або невиконання) їх дій для безпеки АЕС.

2016 рік Хмельницька АЕС завершила із рекордним показником з виробітку електроенергії, який склав 14 961,6 млн. кВт*год. Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) у ВП ХАЕС становив 85,16% - найкращий серед всіх АЕС України у минулому році.
У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки номінальною потужністю 1000 МВт кожен. Перший енергоблок було введено у дію 22 грудня 1987 року, другий - 8 серпня 2004 року.

Одним із головних напрямків діяльності Хмельницької АЕС є добудова 3-го та 4-го енергоблоків.

Сьогодні Хмельницька АЕС- це понад п'ять тисяч працівників, які обслуговують десятки різнопрофільних підрозділів.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.69
25.73
28.86
28.9

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31