clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Липня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 480

Організація діяльності Громадської приймальні при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області, здійснюється відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”. Приймальня здійснює такі види правової допомоги, як:
надання правової інформації;
консультацій і роз'яснень з правових питань;
складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру).
Протягом І півріччя 2017 року у Громадській приймальні при Головному територіальному управлінні юстиції надано 165 консультацій правового характеру жителям області. Найбільше громадян цікавили питання:
- соціального захисту населення — 123;
- цивільного права — 119;
- земельного права — 70;
- трудового права — 50.
Для вирішення будь-яких ситуацій правового характеру Ви можете звернутися до Громадської приймальні при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області для отримання роз’яснення норм чинного законодавства за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91. Крім того, консультації можна отримати в телефонному режимі, зателефонувавши за номером: (0382) 65-42-95.
Також нагадуємо, що у кожному районному центрі області та місті Нетішин здійснюють свою діяльність центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, де Ви зможете отримати як первинну правову допомогу, так і вторинну, яка включає надання наступних правових послуг у встановлених Законом України «Про безоплатну правову допомогу» випадках:
- захист;
- здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
- складення документів процесуального характеру.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31