clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
2 Травня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 288

УВАГА! Оголошено конкурс есе серед студентів юридичних факультетів вищих закладів освіти м. Хмельницького на тему: “Сучасний ДРАЦС: сервіси, які очікує суспільство”

Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області оголошено конкурс есе серед студентів юридичних факультетів вищих закладів освіти м.Хмельницького на тему: “Сучасний ДРАЦС: сервіси, які очікує суспільство”.
У есе учасники конкурсу мають викласти індивідуальний підхід у сфері державної реєстрації шлюбу, реєстрації народження дитини або надання онлайн-послуг органами державної реєстрації актів цивільного стану (на вибір).
При оцінці матеріалів есе враховуватимуться наступні критерії:
1. Представлення власної точки зору (позиції, ставлення) у роботі;
2. Розкриття й аналіз теми на доступному рівні для пересічного громадянина;
3. Аргументація своєї позиції з опорою на факти;
4. Творчий підхід при викладенні матеріалу;
5. Представлення нових проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
Есе мають відповідати наступним вимогам: шрифт – Times New Roman, розмір шрифта – 14, обсяг інформації - до 7 сторінок. Подана робота повинна бути оформлена в паперовому вигляді, на титульній сторінці якої має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові студента, курс та повну назву вищого навчального закладу, а також контактний телефон.
Конкурсні роботи необхідно подати до 18 травня 2018 року до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, що знаходиться за адресою: 29007, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91 (у паперовому вигляді) та надіслати електронною поштою на адресу: info@km.minjust.gov.ua, з поміткою “Конкурс есе”.
За результатами конкурсу буде визначено переможців, які візьмуть участь у правовій вікторині. Переможці вікторини будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28