clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
11 Травня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 271

Проводиться огляд - конкурс
на кращий презентаційний матеріал «Я МАЮ ПРАВО!»
серед студентів-правників вищих навчальних закладів
Хмельницької області

Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області проводиться огляд-конкур на кращий презентаційний матеріал «Я МАЮ ПРАВО!» серед студентів-правників вищих навчальних закладів Хмельницької області ІІІ-IV рівня акредитації, які здійснюють підготовку студентів за напрямком «Правознавство», «Право» та «Правоохоронна діяльність».
Для участі в огляді - конкурсі подаються презентації студентів-правників на тему: «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються правового статусу соціально вразливих категорій населення: пенсіонерів, одиноких матерів, безробітних, учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей війни, учасників бойових дій, ветеранів праці, ветеранів війни, осіб з інвалідністю.
Презентації подаються в форматі PowerPoint. Додатково в текстовому редакторі Word надається інформація:
- прізвище, ім’я та по батькові учасника конкурсу;
- вищий навчальний заклад, в якому навчається учасник конкурсу;
контактний номер телефону.
Основними вимогами до презентації є:
- правороз’яснювальний та творчий характер;
- відповідність теми презентації темі огляду-конкурсу;
- форма викладення матеріалу (доступність, змістовність, зрозумілість);
- дозволяються пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів, що стосуються правового статусу соціально вразливих категорій населення.
Презентації подаються до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області до 04 червня 2018 року в електронному вигляді електронною поштою за адресою: info@km.mіnjust.gov.ua, з поміткою в темі листа «Огляд-конкурс на кращу презентацію «Я МАЮ ПРАВО!» серед студентів-правників вищих навчальних закладів Хмельницької області».
За детальною інформацією можна звернутися до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області за тел.: (0382) 65-82-95.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.05
28.08
31.97
32

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31