clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
14 Травня 2018 РПЛ 228

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Прес-реліз
Віктор Галасюк: Україна – від занепаду до процвітання
10 травня народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка, заступник Лідера РПЛ з економічних питань, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва приїхав в м. Хмельницький. Послухати відомого політика та видатного економіста прийшли понад 150 студентів та викладачів факультету економіки та управління Хмельницького університету управління та права. Народний обранець прочитав змістовну лекцію студентам та викладачам лекцію на тему «Україна: від занепаду до процвітання», розкрив особливості правильного виходу країни з кризи, переконав в доцільності захисту національного виробника.
По завершенню лекції відбулася жвава дискусія, в ході якої слухачі мали змогу задати запитання та отримати вичерпні відповіді з уст народного обранця.
Згодом відбулася зустріч-нарада з місцевими виробниками – Федерація роботодавців України, Український союз промисловців та підприємців, Торгово-промислова палата України. Під час заходу політик презентував Промисловий пакет реформ від Радикальної партії Олега Ляшка, отримавши повну підтримку промислових ініціатив Радикальної партії. Найактивніше обговорили: закон «Купуй українське – плати українцям», заборону на вивіз лісу-кругляка, збільшення мінімальної заробітної платні - передумови для сталого і системного зростання рівня економіки.
«Головне завдання України – відв’язатись від аграрно-сировинної голки. Потрібна потужна реіндустріалізація. Радикальна партія пропонує комплекс заходів, які можуть відродити промисловість, а відповідно, і економіку України!», - підкреслив народний депутат України Віктор Галасюк.
Також представники місцевого бізнесу висловили пропозиції щодо вдосконалення механізму тендерових закупівель, боротьби з контрабандою та проблемою дерзакупівель. В ході зустрічі присутні визначили головні недоліки політики держави у сфері підприємництва, висловили власні пропозиції практичного вдосконалення підтримки з боку держави та озвучили відповідні рекомендації на виправлення існуючих проблем.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.18
27.2
30.77
30.79

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28