clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Червня 2018 Офіцер командування військової частини А4239 Олексій Наконечний 324

Майже місяць, починаючи з травня до середини червня, на території військової частини А4239 проходили підготовку курсанти Львівської Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Понад 60 курсантів факультету ракетних військ і артилерії проходили стажування на справжньому, дієвому обладнанні. Основною метою даного етапу навчання було удосконалення набутих знань і вмінь, набуття курсантами практичних навичок під керівництвом досвідчених фахівців та формування командирських якостей.
Майбутні офіцери познайомились з особовим складом, з історією військової частини, особливостями несення служби, технічно-матеріальною базою тощо.
Курсанти з великим задоволенням та захопленням виконували завдання служби та відточували свої навички. Практичні заняття проходили на посадах, згідно спеціальності, яку вони обрали під час вступу до Академії.
Практичні заняття є невід’ємним елементом підготовки військових фахівців для сучасних потреб Збройних Сил України, – зазначив викладач кафедри ракетних військ і артилерії Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного майор Буденщиков Роман Володимирович – Кожен курсант за визначений період має змогу відчути себе в ролі командира та побачити справжній побут і службу у військовій частині, – додав він.
Варто зазначити, що оцінювання проходить комплексно – як під час проведення лекційних, теоретичних і групових занять, так і в ході практичних занять, тренувань, заліків та польових виходів.
Протягом всього часу перебування у частині, курсанти під наглядом своїх керівників за напрямками, виконували обов’язки офіцерів та мали змогу в повному обсязі показати свої професійні навички та підкреслити для себе щось нове. Для багатьох курсантів місця проведення стажування прийшлися до вподоби та у майбутньому багато хто має бажання служити українському народові вже у якості офіцера військової частини А4239. Так, один з курсантів, що проходили підготовку у квітні цього року вже прийняв посаду та приступив до виконання обов’язків у якості офіцера нашої військової частини.
Командування частини вдячне особовому складу Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за високий рівень військової дисципліни, ініціативнісь, старанність та професіоналізм.
Військова частина А4239 запрошує чоловіків, що бажають долучитися до лав Збройних Сил України і стати на захист територіальної цілісності та незалежності України. Телефон у місті Хмельницькому: 65-62-25.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 24.03.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.88
26.91
30.32
30.35

Архів новин

<<Березень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31