clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Червня 2018 РПЛ 151

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Газ для населення має коштувати максимум 3-4 тисячі гривень
«Люди в Україні виживають, а не живуть!» – такими словами зустріли Олега Ляшка мешканці села Єрки на Черкащині. Під час спілкування із політиком селяни жалілися, що через низькі доходи не можуть купити ліки, заплатити за комуналку чи прогодувати своїх дітей. Лідер Радикальної партії заспокоїв людей та розповів, як вирішуватиме їхні проблеми.

«Не тільки в Єрках люди не живуть, а виживають, а по всій Україні. Я пропоную політику, щоб люди достойно жили, а не виживали. Це нормальні зарплати і пенсії, підтримка національного виробника, відновлення тваринництва. Щоб у кожному селі була корова. А худоба буде тоді, коли будуть нормальні ціни на молоко і не торгуватимуть пальмовою олією. Тому ми добиваємося заборони пальмової олії. Також ми вимагаємо давати кожному фермеру по 5 тисяч гривень дотації на кожну корову, щоб вигідно було її тримати», - наголосив Ляшко.

Наболілою темою для мешканців села Єрки є високі ціни на газ. Люди кажуть, що переходять на дрова, бо не можуть опалювати хати газом.

«У селян немає грошей платити за газ по нинішній ціні, а влада ще й хоче підняти до 11 тисяч за тисячу кубів. Газ для населення має коштувати максимум 3-4 тисячі гривень. Це його собівартість із транспортними затратами. Також треба збільшити обсяги видобування власних енергоносіїв. Нам везуть імпортне вугілля замість того, щоб відновити шахти. Запуск українських шахт коштуватиме вдвічі дешевше, ніж імпортне вугілля. Ось альтернатива дорогим енергоносіям», - вважає лідер РПЛ.

Крім того, селяни пожалілися Олегу Ляшку, що не можуть полікуватися – лікарів в селі немає, а медикаменти дорогі.

«Уряд тримає Супрун, бо виконує завдання – щоб українці повмирали. В мене завдання інше – щоб у людей була доступна медицина і доступні ліки. Я пропоную обмежити рентабельність, відновити державне регулювання цін, скасувати ПДВ, розширити перелік безкоштовних ліків препаратами від онокології та антибіотиками. Якщо сьогодні людина хворіє, то останнє з хати виносить. Так не має бути!», - підкреслив лідер РПЛ.

Бідкалася Олегу Ляшку й молодь села Єрки. Каже, що через брак коштів не може піти на навчання.

«Таких хлопців і дівчат, які закінчують школу і не знають куди піти – мільйони по Україні. Я борюся за відновлення фінансування ПТУ, щоб молодь мала можливість отримати навики і знання. А далі – щоб могла піти працювати. Тому я хочу встановити пільги для підприємств, які беруть молодь на роботу. Щоб вони були зацікавлені у молодих спеціалістах. Також ми пропонуємо відновити молодіжне кредитування житла. Щоб молоді сім’ї могли брати кредити на житло на 30 років під 1-2%. І головне – підвищення зарплат, щоб хлопці і дівчата не їздили по Польщах, а заробляли в Україні», - зазначив Ляшко.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.92
27.96
31.77
31.81

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31