clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Липня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 178

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ ІНІЦІАТИВУ З ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НОВОНАРОДЖЕНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАНШЕТІВ

Міністерство юстиції запустило пілотний проект із забезпечення реєстраторів у пологових сучасними планшетами. Про це в рамках презентації ініціативи у Пологовому будинку №5 міста Київ повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
«Завдяки планшетам можна буде миттєво направити відомості для проведення невідкладної державної реєстрації малюка та реєстрації місця проживання, подати електронну заявку на отримання допомоги при народженні дитини. Навіть записатися в електронну чергу в дитячий садок. І все це - прямо у пологовому», - наголосив Міністр юстиції.
 Свідоцтво про народження малюка батьки отримають у пологовому будинку протягом 24 годин.
«Якщо раніше сервіс з отримання свідоцтва про народження у пологовому займав добу, то зараз це можна зробити за кілька хвилин. Сьогодні ми запустили цей проект у Києві. Далі до нього долучатимуться медичні заклади у обласних центрах», - заявив очільник Мін’юсту.
 Проект з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому будинку стартував у серпні 2015 року. Нині ця послуга доступна у 472 пологових в усіх куточках країни.
 З моменту запуску проекту наші співробітники видали 307 тисяч свідоцтв про народження найменших українців у медичних закладах. Цього року дві третини перших документів малюки отримують у пологових.
 За 5 місяців 2018 року у Києві народилося 14 149 немовлят, з яких половина була зареєстрована безпосередньо у пологовому будинку.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28